1984 yılından itibaren PVC doğrama, panjur, kepenk, ısıcam ve alüminyum doğrama sistem çözümlerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yeşilyurt Yapı ve Mühendislik olarak 2010 yılı itibariyle kış bahçesi projelerini pencere sektöründeki deneyimlerimizin birikimiyle gerçekleştiriyoruz. Faaliyet süremiz boyunca bünyemize dahil olan İnşaat Mühendisi, Mimar ve uzman uygulama ekibimiz ile butik projelere imza atmaya devam ediyoruz.

PVC doğrama, cam sistemleri, kepenk ve panjur uygulamaları ve alüminyum doğrama alanında sektörün en gelişmiş ve teknolojik dünya markalarının yetkili satış ve servis sürecini yürütüyoruz. Bu sayede müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda uyguladığımız projelerimizin kaliteli, uzun ömürlü, kullanışlı, enerji tasarruflu ve çevre dostu olmasını sağlıyoruz.

Alanında uzman mühendis ve mimarlarımız ile talepleriniz doğrultusunda kişiye özel tasarımlarımız ile kış bahçesi projeleri geliştiriyoruz. Statik, mimari ve üç boyutlu tasarımı yapılarak projelendirdiğimiz tüm imalatlarımız, kendi bünyemizde ki tecrübeli uygulama ekibimiz ile inşaat mühendisi kontrollerinde garantili olarak teslimini kolaylıkla sağlıyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda oluşturduğumuz projenizin, eksiksiz olarak teslimi ve sonrasında kolay kullanım imkânıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Siz de kış bahçesi, gölgelendirme elemanları, cam veranda, kameriye, cam tavan gibi çözümlerde Yeşilyurt Mühendislik avantajlarından faydalanmak istiyorsanız hemen proje ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yeşilyurt Mühendislik
Kış Bahçesi Süreçleri

Yerinde Tespit, Ölçümlendirme Ve Taleplerinizin Oluşturulması

Avan Proje Ve Teklifin Oluşturulması

Onay Sonrası Uygulama Projeleri Ve 3D Çalışmalarının Sunumu

Statik ( Kar, Rüzgar Yükü vs.) Hesaplamaların Tamamlanması

Danışmanlarımız İle Gün Işığı Ve Isı Yalıtımı Parametreleri Dahilinde Isıcam Tespiti

Fabrika İmalatları

Mühendis Gözetiminde Tecrübeli Ekibimiz İle Uygulama

Kış Bahçesinin Test Edilmesi

Kış Bahçenizin Teslimatının Yapılması

Kış Bahçeleri

Uyguladığımız ve uygulayabileceğimiz kış bahçesi modellerimizden bazıları aşağıdadır.

Daha fazla model ve uygulama görmek için referans sayfamıza göz atın.

REFERANSLAR